Dilediginiz ıstaka okey salonuna girerek direk okey oynamaya başlayabilirsiniz..

Girmek İstedigin Salonu Sec ve hemen Okey oynamaya basla.Hala Duruyormusun? Istaka Okey Dogru Adres.

Sıkıldım Bunaldımmı Diyorsun? Hala hangi salonda Oynasam diye düşünüyormusun? Istaka okey'i denedinmi peki? Kaybedecegin hic Bir şey yok hadi istaka ile Hemen bir adım At ve oynamaya basla.Emin ol pişman olmayacaksin.Kendin Yetmeyecek deger verdigin sevdigin bütün arkadaşlarını cagıraçaksın.Hemen Basla.

Alttaki istaka odalarindan birini seçerek hemen okey oynamaya başlaya bilirsiniz.

Canlı Okey

Canlı Okey ile eglenceyi burda yakalama imkanına sahipsiniz.Canlı okey ve sohbet sadece bizimle hadi hemen sende Katıl Aramiza..

Bedava Okey

Sizde bedava olan Salonlarimiza girebilir bedava okey keyfini bizimle yaşaya bilirsiniz.Hemen okey oyna icin tıklayınız.

Maynet Okey

Maynet okeyin artık tüm eglencesi bizimle aramiza katılıp yeni arkadaslar yeni sohbet ortamları edinebilirsiniz.

Uyesiz Okey

Üye olmayı gerektirmeyen yeni sitemi ile internet aleminde yeni cıgır acan sitemiz sizleri kaliteli hizmet sunmayi amaclar hemen oyna.

Kızlar Okey

Bütün kızlar artık burada toplaniyoruz.Sadece kızların oldugu bir okey? Ne kadar güzel olurdu dimi? Hadi Katıl aramıza. Kızlar Okey.

Istaka Okey

istaka okey dedimmi akla gelen en yeni sistem biziz.İstakanizi alin karşınıza okey oynamaya baslayın.İstaka okey Fark yaparız.

Okey oynamak

Okey oynamak bir yaşantı tarzıdır.Kahva köşelerinden kurtaran sıkılanlara care olan site.Ne duruyorsun?Hala Düşünüyormusun?.

Okey oyunu oyna

okey oyunu oynamak isteyen bütün okeycilerin buluşma noktasındasınız.Istaka okey biz sadece aracıyız.Kalıcı dostluklar sizde.